-ocelová krbová kamna
-velké prosklení
Designová kamna KOZA TITAN GLASS R jsou vyrobená z oceli. Zaoblená skleněná dvířka s velkým prosklením umocní pohled do plápolajícího ohně. Pevná a větraná rukojeť usnadňuje těsné zavření dveří. Díky tomu je zařízení ideální pro domácnosti s rekuperací. Spalovací komora je vyložena keramickými deskami Acumotte, které akumulují teplo. Krb s litinovým roštem a odnímatelnou zásuvkou na popel. Primární i sekundární vzduch se ovládají jedním táhlem. Předehřátý sekundární vzduch zajišťuje čistotu skla. Externí přívod vzduchu je samozřejmostí.
KRATKI KOZA TITAN GLASS R
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 11 kW |
| Rozsah výkonu: | 8 - 14 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 30 cm |
| Účinost: | 80 % |
| Rozměry (v x š x h): |
1137 x 530 x 475 mm |
| Hmotnost: | 148 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
KRATKI KOZA TITAN GLASS R
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 33 cm |