- PARLA T 3S keramika černá lesklá 49000
Kamna ROMOTOP PARLA T 3S keramika se vyznačují elegantním designem a to díky spolehlivému otáčivému mechanismu. Kombinace třístranného prosklení s moderní spalovací komorou umožňuje nejenom čisté hoření, ale i fascinující výhled na plameny z jakéhokoliv místa v místnosti. Kamna jsou vyrobená z kvalitní oceli a keramického obkladu. Šamotovou vyzdívku topeniště doplňuje odolný litinový rošt. Primární i sekundární vzduch se ovládají jedním táhlem. Předehřátý sekundární vzduch zajišťuje čistotu skla. Externí přívod vzduchu (CPV) je samozřejmostí - kamna jsou vhodná i pro nízkoenergetické domy.
ROMOTOP PARLA T 3S keramika
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | ocel / keramika |
| Barevné provedení: | černá lesklá - 49000 |
| Jmenovitý výkon | 6 kW |
| Regulovatelný výkon | 3 - 7,8 kW |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Účinnost | 79,0 % |
| Vývod spalin | horní |
| Rozměry (V x Š x H): | 1052 x 471 x 431 mm |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | 125 mm |
| Výška osy vstupu ext. přívodu vzduchu: | 921 mm |
| Hmotnost | 123 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva | 1,8 kg/h |
| Max délka polen | 25 cm |
ROMOTOP PARLA T 3S keramika černá lesklá 49000
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / keramika |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Duální spalování | Ano |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 25 cm |